Rusza program „Miodowa 15” o kampanii wyborczej w ochronie zdrowia

Program „Miodowa 15” to nowy cykl rozmów wideo na temat wyborów w ochronie zdrowia. Gospodarzami programu są Paulina Gumowska i Jakub Styczyński.
Program „Miodowa 15” od 12 czerwca w Rynku Zdrowia

– Jakich reform potrzebujemy? Jakie propozycje mają poszczególne partie polityczne? M.in. o tym rozmawiać będziemy w gronie polityków, ekspertów zdrowotnych i dziennikarzy, nie tylko piszących o zdrowiu. Chcemy pokazać szeroką perspektywę – mówi Jakub Styczyński, dziennikarz Rynku Zdrowia.

– Ponieważ nasz program wprost nawiązuje do adresu pod którym mieści się Ministerstwo Zdrowia naturalne więc, że będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, kto jesienią zajmie gabinety przy ul. Miodowej 15 i jak tam będzie wyglądał układ sił – dodaje Paulina Gumowska, redaktorka naczelna Rynku Zdrowia.Program „Miodowa 15” będzie emitowany na portalu Rynek Zdrowia oraz w mediach społecznościowych. Pod taką też nazwą odbędzie się sesja inaugurująca Forum Rynku Zdrowia (16 i 17 października w Warszawie). Tegoroczne Forum odbywać się będzie w kulminacyjnym momencie wyborów.

– Zarówno inauguracja, która będzie podsumowaniem naszych kilkumiesięcznych rozmów, jak i cała konferencja będzie Road Mapą dla zdrowia na kolejne lata. Razem z naszymi ekspertami przygotujemy zbiór rekomendacji dla nowego ministra zdrowia. A nowością będzie Zdrowotny Hyde Park, scena otwarta, do tworzenia której już dzisiaj Państwa zapraszamy – podsumowuje Paulina Gumowska.

źródło: rynek zdrowia.pl