I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zrozumieć świat – dzieci z autyzmem”

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zrozumieć świat – dzieci z autyzmem”, która odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

Podczas nadchodzącego wydarzenia zostaną poruszone tematy dotyczące zagadnień takich jak: diagnoza autyzmu, najnowsze trendy medyczne w leczeniu dzieci z autyzmem oraz sytuacja społeczna dzieci z autyzmem w Polsce. Konferencja poświęcona jest wymianie poglądów i doświadczeń, propagowaniu, i rozpowszechnianiu wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum Autyzmu oraz okazanie solidarności, i wsparcia rodzinom osób autystycznych.

Obecność na naszym Spotkaniu będzie doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, zarówno z kraju jak i zagranicy.

Liczymy na Państwa udział w tym ważnym dla świata nauki wydarzeniu.

dr hab. Włodzimierz W. Sukiennik
Sekretarz Komitetu Naukowego